Här kan ni medlemmar presentera era bilar med bilder, information etc. Skriv gärna era projekt ni håller på med också! Max en tråd per bil!

Moderator: Moderatorer

#995741
Jag har också skaffat, gör en jävulsk skillnad på bil :) tänker dock aldrig regbesikta :)
#995753
Jag har också skaffat, gör en jävulsk skillnad på bil :) tänker dock aldrig regbesikta :)
#1009508
Gjorde en liten polering och lackförsegling i helgen som var 8) Även extraljusen har kommit på plats, nya för säsongen så man ser nåt :D

Postabak.JPG
Postabak.JPG (1.12 MiB) Visad 738 gånger
Posta1.JPG
Posta1.JPG (802.47 KiB) Visad 728 gånger
Posta2 hö s.JPG
Posta2 hö s.JPG (1.21 MiB) Visad 743 gånger
Extraljus1.JPG
Extraljus1.JPG (1.97 MiB) Visad 746 gånger

I skrivande stund -5 grader ute så vinterdäck är väl nästa grej att ta tag i till helgen :wink:

/Kalle
Användarvisningsbild
av ER
#1013219
Helrätt färg och enda vettiga fästet för extraljus har också funnit sin plats. Nästa vinter vill du ha en 4:a med NBB225:or kan jag garantera för har man väl börjat så finns ingen återvändo ner i livsfarliga mörkret.
Användarvisningsbild
av ~Kalle~
#1014906
Brainy skrev:Fin puts :)
:-)-)
ER skrev:Helrätt färg och enda vettiga fästet för extraljus har också funnit sin plats. Nästa vinter vill du ha en 4:a med NBB225:or kan jag garantera för har man väl börjat så finns ingen återvändo ner i livsfarliga mörkret.
Precis så 8) Grymt lyse i dessa nu behöver man ej vara mörkrädd :wink: Om det kan förhindra en olycka har dom betalat sig direkt..

/Kalle
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
Tysta sommardäck V90

Glöm inte bort er egen hörselkurva n&aum[…]

Luftkudde domkraft

Är det sån här du menar? https://[…]

Sedan börjar den "bluddra" och k[…]

Buckelteknik har vi haft bra erfarenhet av https[…]