Här kan ni medlemmar presentera era bilar med bilder, information etc. Skriv gärna era projekt ni håller på med också! Max en tråd per bil!

Moderator: Moderatorer

Användarvisningsbild
av p1ngwin
#1387358
Har sålt min gamla V60 R-design och fastnade för en V60 inscription med 2700mil på mätaren. Får se lite vad man hittar på för något kul, men tröttnade på åka runt stötigt. Men tyvärr faller man snabbt tillbaka i tankarna om att ha en med personligt stuk. :angelo:

Efter jag hämtat bilen har jag själv gått över den med en polering samt lagt menzerna powerlock som lackskydd. Bilhandlar rekond är inte det man vill ha om man skulle betala för en "rekond"

Bild
Bild
Bild
Bild

gamla bilen:
Bild
Senast redigerad av 2 p1ngwin, redigerad totalt 0 gång.
Användarvisningsbild
av p1ngwin
#1387360
Köpte mig ett par andra utblås för stilla suget en stund iallafall :)

Sidorutorna fram skall få sig en lätt toning närmsta dagarna. Har beställt nya pedaler som sitter i r-design modellerna, tycker det ser trevligare och mer premium ut när man kliver in i bilen.

Bild

Hallå! En powershiftlåda är en ma[…]

Stefans 968

Det knappt man ser den men här sitter en ny g[…]

Folkrace 740 - Byta framruta

Supertack för svar! Hur många tror du d[…]

Vad är det här för grej jag hittade[…]