Här kan ni klottra av er sport, politik, efterlysningar m.a.o offtopic!!!

Moderator: Moderatorer

#774409
Hej!

Min PS3 av första modellen är sönder och jag vill gärna ha en ny. Tyvärr säljs ju bara en superslim modell som jag absolut inte tycker om. Ful design, liten hårddisk i billiga modellen, högljudd och ingen slot-in dvd.

Går det köpa en ny PS3 av gamla modellen? Ni vet den andra generationen som var lite mindre och tystare. Har letat på elgiganten/mediamarkt men de har ju inte några kvar.

Vill inte ringa runt efter något begagnat, utan en ny med garanti är det som gäller.
#774549
Anledningen till att den gamla versionen av Playstation 3 försvann var just för att en majoritet tyckte att den var rent för ful och klumpig.Senaste versionen har samma prestanda som tidigare med lika stor hårddisk och är mycket tyst kan jag lova jämfört med min andra konsoll, XBOX 360.Allt detta fast i mindre fodral.Trevligt och bra med andra ord. :D
Antal mil V90 T4:a

En enkel fråga: Är 15500 mil f&ou[…]

Min 240 -88a alltså LH-2.2 är svå[…]

Oljeläkage

Det jag skulle kolla är packningen till oljef[…]

Vibrationer

Hej har en volvo 740 230f 1990 som nu gått […]