Här kan ni medlemmar presentera era bilar med bilder, information etc. Skriv gärna era projekt ni håller på med också! Max en tråd per bil!

Moderator: Moderatorer

#393975
Tackar för de fina orden:) Kommer upp lite mer bilder inom närmaste 2 månaderna! Ska lackara mitt motorrum samt fixa iordning inredningen så det bara är dörrar/stolar och tak kvar att göra om. Ska lämna bilen på lackering om 3-4 veckor för skadade delar.
Så det som ska lackas då är front, bak, 1 dörr, backspeglar med fästen, baklucka och nedre dörrlister. Sen ska bilen poleras och jag köpa lackförsegling till sommaren.

fälgarna på bilen är till salu och passar de flesta nyare volvo. Jag vill ha mig ett par nya men får jag dem inte sålda så lackeras dem om till svart/vita.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
Oljeläckage s60, 2005

Har nu lokaliserat läckan. Det kommer fr&arin[…]

Elantenn s70

Apropå 'köpes'-annonsen, prova att ring[…]

Jo, därför jag "grälade" […]

EX30 förardisplay?

har en EX 30 årsmodell 2027 , ingen för[…]