Här kan ni medlemmar presentera era bilar med bilder, information etc. Skriv gärna era projekt ni håller på med också! Max en tråd per bil!

Moderator: Moderatorer

av Jeppe.R
#31098
Okey. Det har du ju rätt i men... Nja.. dom äldra då??
Användarvisningsbild
av munktorparen
#36048
Riktigt snygg traktor men det ända jag inte gillar är vingen :???: .. Btw , det blev snyggt med usa blinkers :wink:
av NCR
#36133
Om jag vore dig skulle jag hiva den där gräsliga vingen åt skogen och satsa på en cal-looker. Vinge på en bil som inte får gå fortare än 30 känns lika fånigt som 20" kromfälgar på en skoda....:)

Annars är det som jag redan innan har skrivit den snyggaste epan jag sett, bortsett från vingen alltså. :)
av danielsson_89_
#36194
NCR skrev:Om jag vore dig skulle jag hiva den där gräsliga vingen åt skogen och satsa på en cal-looker. Vinge på en bil som inte får gå fortare än 30 känns lika fånigt som 20" kromfälgar på en skoda....:)

Annars är det som jag redan innan har skrivit den snyggaste epan jag sett, bortsett från vingen alltså. :)
Jovars tackar, vet inte varför alla kagar på vingen men den ska sitta kvar iaf :D Hehe
Användarvisningsbild
av Racefan
#39380
Bra jobbat....
850 GLT -93 montera vinge?

Ska montera en vinge på backluckan, den med […]

Lätt att jämföra med awd drar v&aum[…]

Nu har bilen vart in på säkning med H[…]

Ny stereo i min s40 2004

Jag har en liknande i min v40 -2004.. fungerar gry[…]