Här kan ni medlemmar presentera era bilar med bilder, information etc. Skriv gärna era projekt ni håller på med också! Max en tråd per bil!

Moderator: Moderatorer

#176054
Sweeman skrev:
anderzohn skrev:
grammse skrev:snyggt fågelbad :D och så en picknick bräda därtill :wink:

japp alltid retar d nån :wink:
ska du på den linjen så lär du väll ändå skaffa en "Skoda Racing" streamer i framrutan :lol: och blåa positionsljus :D
Blåa pos ljus ger böter hos farbror polisen. De är allergiska i denna stan mot allt som är roligt :(
Anderzohn! Hur blir det med de bruna fläckarna? :wink: Och blir det någe färg på speglar/stötisarna?
#176108
grammse skrev:okej :oops: man är ju van med att du gör en "make over" över natten på dina bilar :wink:
ska ej tjata mera då :roll:

ja jo men ja har inte tillgång te garaget som brukar måla i nu så d har inte hänt så mycke nu..men rost fläckarna är borta ialf..å stötarna å speglarna kommer d färg på te veckan
#182315
grammse skrev:
anderzohn skrev:
grammse skrev:redan tröttnat på bilen????? :lol: :lol: http://www.blocket.se/vi/15419025.htm?ca=13_s

borde du väl ha lärt dig vi d här laget att mina bilar åker ut på annons 8) :wink:
jo men du har varit lite tyst på sista tiden så jag trodde nästan du höll på med en xtream makeover på skodan :wink: :lol:

d har inte hänt ett skit..har bara slappat..
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Vdash

Vad man kan göra med respektive bil ser man d[…]

Måste fråga, varför kör du r[…]

dieselvärmare v70 d5

Den startar blås lite kallt och sen dör[…]

jaee, normalt..nar generatorlampan ljuser, så[…]