Lillarapunzel skrev:Inte kul alls. Om det nu verkligen är så att den där ungjäkeln fått tag i våra identiteter.
Om du på allvar tror att du är ens i närheten av anonym på internet så är det dags att komma tillbaka till verkligheten.
Det är hur lätt som helst att hitta folks identiteter, SPECIELLT folk som tror dom är "anonyma". Dom är som öppna böcker, bokstavligt talat.
Dom som däremot VET att man inte är anonym online brukar det vara svårare att hitta på. Jag själv döljer mina spår rätt bra, och det krävs en del vetande för att hitta mig

Men omöjligt är det inte... Fast hittills är det bara 2 personer som lyckats dock under dom uh... 20år eller nått jag hängt online :roll: Men dom spår som dom 2 personerna lyckades hitta är bortstädade sedan länge (:-)
... Sen tror jag inte du ska säga saker som "ungjäkeln" när du själv bara är en lite flicksnärta på under 18
Dom som hänger här regelbundet och är under 18/inte har körkort är nog väldigt få skulle jag tro...