Här kan ni medlemmar presentera era bilar med bilder, information etc. Skriv gärna era projekt ni håller på med också! Max en tråd per bil!

Moderator: Moderatorer

Användarvisningsbild
av StefanN
#1081140
Sitter med en led-belyst mugghållare och funderar på installation av den, dock är det rätt mycket jobb om man ska plocka ur hela mittkonsolen för att byta elsystemet också. Få se om man ska tjuva ström istället. Tar det när jag ska byta jalusier då det är samma saker som ska demonteras.
Användarvisningsbild
av grillchips
#1081154
Det är ju sjukt snyggt så inget att fundera på tycker jag.

Skickat från min LG-H850 via Tapatalk
av Schmoyoho
#1081212
Ska du byta hela mittkonsollen eller vad? Själva mugghållaren är ju inte svårare än att koppla in ett kontaktstycke vad jag vet. Och på bilens sida ska kontaktstycket finnas fördraget. Hänger under mugghållaren typ (själva kontaktstycket är väl bara att frigöra från den gamla mugghållaren och över till den nya?)
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 69

Verkar som att ID.7 GTX kan få 1800kg fö[…]

Ventilationsgaller V90-18

Tack för hjälpen!

Mycket tråkigt att det överhuvudtaget h[…]

Problem med dörrlås v60

Klockrent. Exakt samma felbeskrivning som mitt pr[…]