Här kan ni klottra av er sport, politik, efterlysningar m.a.o offtopic!!!

Moderator: Moderatorer

Användarvisningsbild
av Brainy
#760434
Mitt blåtandshandsfree är spårlöst försvunnet så jag måste köpa ett nytt.

Köpte ett sånt här förra våren http://www.netonnet.se/art/telefon/mobi ... 2470.4503/

Förutom att hörlurarna var helt kassa så jag fick lägga någon hundring på nya sådana så var jag riktigt nöjd. Samtalskvaliteten var kanske inte den bästa men det var och är inte den primära användningen. Jag vill lyssna på musik när jag är ute och springer.

Köpte främst de där för att de var vattentäta och mina förra lagt av efter att jag sprungit i regn...

Ska jag köpa likadana igen och då behöva köpa nya hörlurar igen...? Eller kan ni tipsa om något annat bra/bättre i den prisklassen eller billigare?

mvh
Anders
#760437
Äh.. jag väntar på "nästa generation". Då slipper man tappa bort den.. (Och jag pratar inte om faxet...)

[youtube]739CldVEdHI[/youtube]
#760953
Förlåt, det var fredag.. jag var på bra humör. :)
Han fick i allafall en buff i tråden.

För att gå tillbaka till topic så har jag använt ett Sony MW600 och varit väldigt nöjd.. (Men den har försvunnit den också.. så jag väntar väl på nästa generation...)

http://www.netonnet.se/art/telefon/mobi ... 8229.4503/

Lite billigare.. om du tänkt slarva bort den igen.
Vårda v90 2025

Underredsbehandling (och självklart hå[…]

"omlackering av bilens tak och riktning av f&[…]

Värme i kupén laddhybrid

Om man endast får varmluft in i kupén[…]

Optimering

har labbat med boxar förr i tiden och kan s&a[…]