Här kan ni klottra av er sport, politik, efterlysningar m.a.o offtopic!!!

Moderator: Moderatorer

Användarvisningsbild
av webmaster
#344750
Hej,

Snart är det dags att utse vinnaren i novembertävlingen, men ännu finns det några timmar kvar. Har du skickat in ditt bidrag ännu...?

Jag är övertygad om att det finns fler roliga mekarbilder i gömmorna därute - så leta i era bildmappar och ha chansen att vinna presentkort på 1000 SEK!

Skicka in din bästa/roligaste mekarbild senast Söndagen den 22 November till [email protected], märk mailet "Tävling" och glöm inte att ange ditt medlemsnamn!

Även denna gång har du chans att vinna presentkort på 1000 SEK hos Skruvat.se!


Tävlingsregler:
Endast ett tävlingsbidrag får skickas in per medlem. Maximal bildstorlek 2 MB

Tävlingsvinnaren kommer utses av jagrullar.se tillsammans med skruvat.se, dock har skruvat.se avgörande beslutanderätt.

Alla tävlingsdeltagare medger att inskickat bidrag får användas kostnadsfritt av jagrullar.se samt skruvat.se på respektive hemsidor samt i marknadsföringssyften. Tävlingsdeltagare ansvarar även för att inskickat bidrag inte är rättighetsskyddat och jagrullar.se samt skruvat.se kan inte ställas ansvariga för detta.

Lycka till...!

/M
Ventiler 2.5 FT

Köpes insug/avgas ventiler till v70 -09 2.5 F[…]

Hej. Skulle vilja ha möjlighet att aktivera b[…]

AC fungerar bara på en sida

Styrningen av spjällmotorn för detta har[…]

AC problem V70 2016 D3

ECM skickar en signal till CCM när AC-knappen[…]