Här kan ni medlemmar presentera era bilar med bilder, information etc. Skriv gärna era projekt ni håller på med också! Max en tråd per bil!

Moderator: Moderatorer

Användarvisningsbild
av erikn
#598170
När jag krockade med min 245:a fick jag 5 000, de billigaste som var i närheten av det skitskick som min var i, kostade ca 15. Vi höll på att tjafsa i flera månader, till slut orkade jag inte. Kommer aldrig att ta det bolaget igen.
Användarvisningsbild
av Nightmare89
#598408
En uppdatering då!

Har pratat med mitt Fb angående budet å de sa att de inte kan göra något
Då jag tyckte att jag inte får någon bil för 17K. Passade då på att fråga vad jag får ut för peng om jag gör allt sj? men behåller bilen. Blev ganska nöjd med det då jag kommer få ut 13K i handen för att fixa allt sj. Så om man kan deala lite med min lack firma så de fixar plåten bak så kommer jag undan för mindre en 13K å fixar en begagnad huv. Då har jag fixat min bil + har pengar i fickan
Kan det bli bättre?
av Thomas J
#598765
Jo lacka är dyrt, du har ingen gymnasieskola med fordonsprogramet i närheten?
Min son går på ett sånt och dom tar åt sig alla typer av jobb.
Billigt är det oxå

Mvh Thomas
  • 1
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135

Med motorn igång. Känns pedalen stum fu[…]

Abs sensorring bak

Det du ser är givararen, den mäter rotat[…]

Du behöver nog köra lite med för at[…]

DYRA TORKARBLAD

Jag har bytt en gång till blad från wi[…]