Baklysen s80
Postat: ons 20 jun 2007, 19:13
Har en -00 skulle vilja byta till dem som sitter på 04 och framåt!
Någon som har provat?
/Erik
Någon som har provat?
/Erik
Addekarlsson skrev:Skippa caps lock snälla... Att använda caps lock är det samma som att skrika till folk.Caps lock?????![]()
Mvh/ Adde
grammse skrev:hahaha kul inlägg! kolla på ditt tangentbord så hittar du CAPS LOCK 8)Addekarlsson skrev:Skippa caps lock snälla... Att använda caps lock är det samma som att skrika till folk.Caps lock?????![]()
Mvh/ Adde![]()
menar du ögonlock fast baklock
Alminjo skrev:AHA :idea: DU menar DEN knappen. JAG trodde ADDE mena ÖGONLOCK på BAKLYSENA . F_n inte lätt att hänga med i svängarna hela tidengrammse skrev:hahaha kul inlägg! kolla på ditt tangentbord så hittar du CAPS LOCK 8)Addekarlsson skrev:Skippa caps lock snälla... Att använda caps lock är det samma som att skrika till folk.Caps lock?????![]()
Mvh/ Adde![]()
menar du ögonlock fast baklock
Babyintoyland skrev:Har en -00 skulle vilja byta till dem som sitter på 04 och framåt!Det är inte samma kontakter, du får skaffa de nya kontakterna och
Någon som har provat?
/Erik